Biegowo

Nigdy nie chciałam biegać

Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mi, że będę biegać to bym mu nie uwierzyła za nic! Nigdy przecież mnie do tego nie rwało, ale za to rwała mnie rwa kulszowa, przez, którą jeszcze bardziej unikałam tego sportu! Oczywiście wtedy nawet nie pomyślałam jak ważne w uprawianiu tego sportu jest obuwie ! To był błąd, bo przez lata słysząc “bieganie” aż mnie wszystko bolało. I pomyśleć, że tylko i aż buty zaważyły na tym, aby zmienić zdanie i zacząć biegać! Mój mąż pokazał mi prawdziwy świat biegacza, sam biegał, więc się zna na tym lepiej. 
Jego pierwsze słowa to: “Dobre buty z amortyzacją!” 
Pojechaliśmy do Decathlonu kupić pierwsze moje porządne buty do biegania! 

Pierwszy bieg – wow! Zupełnie inny świat! Nic nie boli, nic nie przeszkadza, nogi same się rwą do biegu! Ten moment zmienił wszystko! Od tamtego czasu uwielbiam biegać! Odnalazłam w tym siebie! Czasami jeden bodziec, jedna rzecz sprawia, że się do czegoś przekonujemy, ale pamiętaj jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz! 🙂 <3

Nie odkładaj próby na jutro, zrób to jutro, o którym ciągle gadasz już dziś! 🙂
Znajdź dla siebie te 20-30 minut!

Nie dasz rady? 
To odpowiedz sam przed sobą co w tym czasie robisz w ciągu dnia, czy na pewno nie jesteś w stanie tego czasu wygospodarować dla siebie zamian na przykład siedzenia przed telewizorem? Przeanalizuj swój dzień i daj sobie szanse na lepsze życie! 
Bo przecież robisz to dla siebie! 
Dbaj o siebie! Niech ten post będzie dla Ciebie bodźcem! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *