O mnie

Cześć z tej strony Daria, jestem mamą, początkującą triathlonistką, kocham fotografię i świnki morskie 😍

Moja przygoda ze sportem zaczęła się na początku 2018 roku, kiedy mój mąż obudził we mnie pasję do biegania. Wcześniej próbowałam przekonać się do tego sportu, ale ciągle po przebiegnięciu kilku kilometrów bolała mnie rwa kulszowa przez co nie mogłam funkcjonować normalnie kilka godzin. Problemem okazały się źle dobrane buty i dopiero mój mąż (także biegacz) uświadomił mnie, że nigdy nie miałam dobrych butów biegowych z amortyzacją.
Pierwsze 5 km przebieżki w nowych butach i czułam, że latam – pokochałam biegać!

W czerwcu 2021 roku wpadłam na pomysł, aby spróbować swoich sił nie tylko w bieganiu, ale też pływaniu i rowerze, tak powstał triathlon, w którym się zakochałam od pierwszych zawodów – zostaję 🙂

Lubię motywować i zarażać pozytywną energią, tak wpadłam na pomysł, aby zacząć prowadzić bloga na tematy związane ze sportem oraz lifestylowe. Chciałabym dzielić się z Wami moim sportowym doświadczeniem oraz historią, wierząc, że w przyszłości blog będzie miejscem inspirujących siebie ludzi. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie często tutaj gościć szukając wartościowych treści oraz energii do aktywnego trybu życia.

Tylko Ty możesz zmienić swoje życie, więc zacznij już teraz? Dawaj – biegniemy! 🙂