Lifestyle,  Podróże

Zrelaksuj się w SPA i poczuj się jak Afrodyta

Ostatni weekend był wyjątkowy, ciekawy i bardzo ważny. Wyjątkowy i ciekawy ponieważ mąż zabrał mnie do SPA w Ośnie Lubuskim, a ważny, bo akurat była nasza pierwsza rocznica ślubu, to w sumie był prezent niespodzianka od niego 🙂

Jak na niespodziankę przystało to wiadomo, że do końca nie za bardzo wiedziałam gdzie mnie ten mój chłop wywiezie. Przyznam, że się udała ponieważ miejsce, do którego mnie dowiózł było bardzo w klimacie, który lubię (i nie chodzi tutaj tylko o SPA, a samą okolicę). Przyznam się szczerze, że nigdy nie korzystałam z tego typu miejsc relaksacyjnych, ale fajnie było spróbować, tym bardziej, że mąż przekonał mnie, że dla biegacza jest to świetna opcja.

Jeśli chodzi o zabiegi, które mi tam robili to miałam zabieg na twarz, nawilżenie oraz maseczkę z alg. Pół zabiegu się ciągle uśmiechałam, bo pani, która robiła mi tę przyjemność tak fajnie masowała mi twarz, że aż łaskotała 🙂 Później czekał mnie masaż balijski, gdzie poczułam dopiero ile mam napiętych mięśni i to nie tylko na nogach. Sam masaż był tak przyjemny, że prawie zasnęłam, no i jeszcze w tle było słychać muzykę relaksacyjną, która robiła klimat 🙂 Sama obsługa i pracujące tam panie bardzo miłe oraz pomocne.

Po zabiegach udaliśmy się do restauracji, oczywiście należącej do ośrodka SPA Afrodyta. Klimat w restauracji obłędny, aż nie chciało się z niej wychodzić, a jeśli o restauracji mowa, jedzenie pyszne! Wybraliśmy z mężem, że zjemy na dworze, ponieważ raz, była piękna, słoneczna pogoda, a dwa z tarasu widok na jezioro po prostu zachwycał.

W okolicy znajduje się też plaża i wieża widokowa, więc Ośno Lubuskie jest fajną opcją, aby wyjechać tam na dłuższe wakacje. My byliśmy tylko chwilę, bo nawet nie cały dzień, ale miejscowość nas bardzo urzekła i pewnie jeszcze kiedyś tam wrócimy na dłużej, aby zwiedzić inne zakątki tego miejsca 🙂

Wracając do domu, również zachwyciły nas piękne widoki, niesamowite pola maków. W takim wypadku nie pozostało nic innego jak tylko na chwilę się zatrzymać na zdjęcia i pozachwycać się widokami.

Jeśli nie macie pomysłu na wyjazd lub zastanawiacie się gdzie pojechać do SPA, aby się zrelaksować, to mogę bardzo polecić SPA Afrodyta jak i samą miejscowość Ośno Lubuskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *